niedziela, 3 kwietnia 2016

GKS jaki dzisiaj jest? Kciuki trzymamy i do Ekstraklasy wracamy.

Nareszcie Prezes z Bełchatowa

Dotarła do nas informacja o zmianach w zarządzie i radzie nadzorczej GKS Bełchatów.
I tu dla mnie szok wreszcie jakaś osoba z Bełchatowa została doceniona wreszcie okazało się, że można postawić na ludzi z naszego regionu, że mamy kadry  przepraszam, rządząca większość ma kadry w Bełchatowie.
(Nowo powołane zarządy Elbestu i Megaserwisu nie mają ludzi z Bełchatowa. ) 
To,  że wszech obecny i chyba jedyny Marek Włóka swoją osobą próbuje ratować/obstawiać różne Rady Nadzorcze ( GKS, Wodkan) i zarządy to już wiemy, ale gratuluje odwagi i powołania człowieka od nas Bełchatowianina naszego człowieka związanego z GKSem z Bełchatowem. Rozumiem, że osoba mecenasa Skupinskiego w radzie jest przedstawicielem miasta, Pani Prezydent? 
Waldku kibicujemy Ci i trzymamy kciuki. 
Jeszcze tylko jeden mały problem dzisiaj rządzący PiS musi załatwić finansowanie od naszego głównego sponsora, ale według mnie to powinno być prostsze niż wcześniej wszak dzisiaj tylko jedna partia rządzi i odpowiada także za GKS Bełchatów. Kibicujemy właśnie tym wszystkim, którzy dzisiaj wzięli odpowiedzialność za GKS.
Głęboko wierzę, że przyszły sezon to sezon powrotu do ekstraklasy to sezon radości a nie cytatu Wyspiańskiego 
"Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur..." 
GKS GKS ......